На Буковині обурені селяни засипали траншею під будівництво церкви Московського патріархату

На Буковині обурені селяни засипали траншею під будівництво церкви Московського патріархатуУ буковинському селі – конфлікт через будівництво церкви. Нову церкву вирішили збудувати в селі Кибаки Вижницького району. Частина селян не хочуть відвідувати церкву, яка там уже є. Ця церква належить до Київського патріархату.

– Є 15 сімей, які належать до Московського патріархату і вони вирішили будувати церкву, – розповів настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ КП села Кибаки Вижницького району Олександр Фуштей. – Але були сходи громадян села. Село проголосувало за те, що в селі не потрібна ще одна церква і висловили протест проти будівництва.

За словами священика, селяни вже викопали траншею для будівництво нового храму. Освятити місце планували восьмого березня.

– Посвячення мало бути восьмого березня, були викопані траншеї, – зазначив О.Фуштей. – Більшість із цим незгідні і закопали ці траншеї. З приводу цього в селі навіть був мітинг.

\”Триває війна, – зауважив священик. – Здоровий глузд не дозволяє, щоб наших воїнів убивали, а московські церкви й надалі будувалися. Та, думаю, що люди знову будуть виступати за будівництво церкви Московського патріархату\”.