Який розмір моєї пенсії?

Крик душі


«Я не знаю, якого розміру зараз маю отримувати пенсію, бо коли звертаюся до пенсійного фонду за поясненнями, завжди чую у відповідь: «Так має бути», — крик душі мешканця с. Луківці Глибоцького району, дитини війни Грабовецького Михайла Васильовича, 1940 р. н. – Останніми місяцями мені додавали до пенсії по 4-5 гривень, а зараз 50 грн. зняли.

Крім того, я виграв суд як дитина війни, і пенсійний фонд повернув мені за 6 місяців 633 грн. У той же час мої знайомі отримали за 6 місяців повернення, як недоплачену законну добавку до пенсії, у розмірі 1100 грн. Пояснень також неможливо дочекатися… Допоможіть з’ясувати наболілі питання!»

Писк влади


У відділі призначення пенсій управління Пенсійного фонду у Глибоцькому районі повідомили, що розмір пенсії змінюється у зв’язку зі зміною індексації. На прохання пояснити це доступно нашому читачеві Михайлу Грабовецькому через газету редакції запропонували звернутися до ГУ Пен-сійного фонду України у Чернівецькій області.
Начальник відділу виплат №3 ГУ ПФУ у Чернівецькій області Руслана Фіногеєва:
— Це – конфіденційна інформація, що стосується конкретної людини. Я не маю права її надавати без особистої на це згоди. Адже ми мусимо дотримуватися Закону України «Про інформацію» — ст.30 та 31. Саме тому Михайлу Грабовецькому необхідно звернутися до нас особисто…

Підготувала Наталія БРЯНСЬКА

Від редакції. Радимо нашому читачеві й справді звернутися до Головного Управління ПФУ у Чернівецькій області, зокрема, до начальника відділу виплат з вимогою найдетальнішого та найдоступнішого роз’яснення наболілого питання: вул. Оренбурзька, 7а, каб. 409. У випадку відмови у роз’ясненні просимо звернутися до редакції.

peredplata