Шахтар у драматичному матчі вирвав перемогу в Антверпена, відігравшись з рахунку 0:2 після першого тайму

Бельгійці не реалізували пенальті у компенсований час

Шахтар у драматичному матчі здобув вольову перемогу над Антверпеном в другому турі групового раунду Ліги чемпіонів-2023/24 – 3:2.

Початок поєдинку був за господарями. Вже на третій хвилині Арбнор Муя відкрив рахунок, а в середині першого тайму Мішель-Анж Баліквіша збільшив перевагу бельгійців.

Шахтар зумів забити швидкий гол після перерви, відзначився Данило Сікан. Пізніше Ярослав Ракіцький зрівняв рахунок, а ще за п’ять хвилин Сікан оформив дубль та приніс перемогу Гірникам.

Бельгійці мали змогу врятувати нічию. Однак Тобі Альдервейрельд у компенсований час не реалізував пенальті, пробивши повз ворота.

Шахтар набрав три очки та займає третій рядок у групі H. Антверпен без набраних очок замикає квартет.

У наступному турі Гірняки на виїзді зіграють із Барселоною 25 жовтня. Бельгійці цього ж дня приймуть Порту.