Буковинець, який пропонував хабар прикордоннику за перетин кордону, відповідатиме перед законом

Хабар за незаконний перетин державного кордону за паспортом громадянина іноземної держави – повідомлено про підозру жителю Чернівецького району

За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури затримано та повідомлено про підозру 26-річному буковинцю, який надав інспектору прикордонного загону неправомірну вигоду (ч.1 ст. 369 КК України).
За даними слідства, 13 квітня, громадянин України – житель села Остриця Чернівецького району, намагався перетнути держкордон через МПП «Порубне», використавши паспорт громадянина Румунії. При перевірці документа прикордонники встановили, що у паспорті відсутня відмітка про в’їзд на територію України, що свідчить про можливу наявність у чоловіка подвійного громадянства. За сприяння у незаконному перетині кордону за паспортом громадянина іноземної держави чоловік надав неправомірну вигоду. Його затримано у порядку ст. 208 КПК України.
Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюють слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області.