Рибак рулить по дорогах Буковини

Рибак рулить по дорогах БуковиниБуковинський народний депутат Іван Рибак повідомив приємну новину про багатомільйонні перспективи дороги Усть-Путила – Чернівці.

На своїй сторінці у Facebook Іван Рибак написав:

«На дорогу Р-62 “Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці” – 55 350 000 грн!

Стосовно доріг на Окрузі 202. Під час візиту Прем’єр-міністра Украіни Володимира Гройсмана в Чернівецьку область я піднімав цю проблему. У розмові з ним. Володимир Борисович обіцяв допомогти. Після цього я зробив депутатський запит і після його розгляду отримав ось-таку відповідь. Якщо перевести текст людською мовою – фінансування на дорогу буде більше ніж при минулому керівникові Уряду, який робив дороги в своїй рідній Чернівецькій області лише на словах. Друге – головним тормозом використання коштів від перевиконання плану надходжень митниці є ОДА. Її керівник не проявляє достатньої активності, хоча мав би “рвати” кожну гривню на дороги. Я закликаю активних громадян спільно “попросити” пана Фищука “киватиси” і заставити працювати на благо Чернівецької області».

А ось якою дорогою доводиться їздити у наших мальовничих Карпатах, в яких, як кажуть, сам Бог велів розвивати туризм, приймати іноземців і мати з цього велику користь для бюджету і людей…

А далі ще більше. Не встиг Гройсман виділити 55 млн. вже додає 1000000000. Рибак пише:\”«Щойно отримав документальне підтвердження розмови з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом під час його візиту до Буковини. Мінінфраструктури, Укравтодору та Чернівецькій ОДА доручено опрацювати питання долаткового виділення та освоєння 100 000 000 грн., на буковинські дороги».