Чернівчани збирають підписи про розпуск міської ради

Чернівчани збирають підписи про розпуск міської радиСьогодні, 24 листопада, на сайті Чернівецької міської ради у розділі “Єдина система місцевих петицій” з’явилося електронне звернення на тему “Достроковий розпуск та переобрання складу Чернівецької міської ради”.

Чернівчанин Роман Марчук у петиції просить мера міста звернутися до Верховної Ради України із поданням щодо дострокового розпуску та переобрання складу Чернівецької міської ради. Також він зазначив, що чернівчани більше не можуть вважати справжніми народними обранцями людей, які зраджують інтереси своїх виборців та займаються інтриганством та власними бізнесовими інтересами замість роботи на благо нашого міста.

З огляду на високу кількість незаконних рішень Чернівецької міської ради, та зважаючи на низький рівень довіри чернівчан до діючого складу Чернівецької міської ради та на неспроможність депутатів виконувати покладені на них функції, про що свідчать численні скандали довкола рішень ЧМР у останні місяці, громада міста Чернівці наполягає на нагальному розпуску та переобранні депутатів Чернівецької міської ради, – пише він.


Джерело: http://dumaj.cv.ua

peredplata