Впродовж вихідних днів на Буковині трапилося 12 пожеж, на одній із них виявлено тіло жінки

Впродовж вихідних днів на Буковині трапилося 12 пожеж, на одній із них виявлено тіло жінки

1 квітня у селі Старий Вовчинець Глибоцького району сталася пожежа у господарській будівлі. Швидкому поширенню вогню сприяло те, що всередині зберігалось сіно, тому полум’я за нетривалий час охопило значну частину будівлі. Пожежу помітили власники та викликали вогнеборців. На місце події прибули рятувальники з смт Глибокої та місцевих пожежних команд сіл Старий Вовчинець та Черепківка. Рятувальники ліквідували пожежу на площі 60 кв.м, врятувавши від полум’я господарську будівлю. У результаті вогонь знищив 5 тонн сіна, покрівлю та дерев’яне перекриття споруди, речі домашнього вжитку. Причина пожежі встановлюється – повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Уночі 2 квітня у селі Станівці Глибоцького району загорівся магазин будівельних матеріалів. Пожежа виникла на горищі магазину з подальшим розповсюдженням на мансардний поверх будівлі. Полум’я помітили місцеві мешканці та повідомили про це до Служби порятунку. Зважаючи на запізніле виявлення пожежі, на момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів її площа склала 200 кв.м. Оскільки у приміщенні утворилося сильне задимлення, під час гасіння пожежі рятувальники працювали у спеціальних апаратах захисту органів дихання та зору. Завдяки злагодженим діям вогнеборців пожежу було ліквідовано та не допущено розповсюдження вогню на перший поверх будівлі. Внаслідок пожежі знищено дерев’яні конструкції покрівлі на площі 200 кв.м. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.

Решта пожеж впродовж вихідних днів мали місце у Путильському, Хотинському, Заставнівському, Кіцманському, Вижницькому, Герцаївському, Кельменецькому районах та м. Чернівцях. У 7 випадках пожежі сталися у житловому секторі, 2 пожежі виникли в автомобілях, 1 раз горіла суха трава на відкритій території. На місці пожежі у житловому будинку в селі Коновка Кельменецького району було виявлено тіло жінки, 1946 року народження. Оскільки площа пожежі була незначною, пожежу ліквідували місцеві мешканці, тому пожежно-рятувальні підрозділи на місце події не викликались.

Новини Партнерів