Чернівчанам-боржникам пропонують розрахуватись з бюджетом до Нового року

Кращого способу, аніж розрахуватись із боргами,- не існує, а відома народна прикмета радить зробити це до Нового року.

Цьогоріч чернівецькі боржники вже повернули бюджету близько 17,3 млн. грн. (до державної скарбниці – 7,7 млн. грн., до бюджету міста – 9,6 млн. грн.).
Протягом року 7 підприємств упередили ріст та накопичення податкового боргу на суму понад 4,0 млн. грн. Про це повідомляє Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

Крім діалогу з кожним платником, який намагається вирватися з боргових пут, у чернівецьких податківців є чималий арсенал методів, які допомагають повернути борги державі.

Так, цьогоріч юрособам – боржникам направлено 463 податкові вимоги, по 44 підприємствах – боржниках ініційовано процедури стягнення коштів з розрахункових рахунків в банківських установах у відповідності до 95 ст. Податкового кодексу, направлено 265 інкасових вимог на стягнення коштів, по всіх боржниках зареєстровано акти опису майнових активів у податкову заставу, направлено листи у виконавчі служби щодо активізації реалізації описаних активів. У 16 – ти податкових боржників описано майнових активів на загальну суму – 8,1 млн. грн.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях закликає чернівецьких підприємців напередодні Нового року розрахуватись з усіма боргами, щоб Новий рік приніс фінансовий успіх та процвітання бізнесу.

peredplata