Увага! Термін подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника спл

Оскільки термін подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) спливає 25 вересня, з метою уникнення нових черг та санкцій, Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області просить суб\’єктів господарювання завчасно звернутися до державного реєстратора з відповідними документами, а саме реєстраційною карткою «Форма №4» (при створенні юридичної особи — до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи («Форма №1») .
Також інформуємо, що заповнені форми можна відправляти поштою. В такому випадку справжність підпису заявника на реєстраційній картці має бути нотаріально засвідченою;- при поданні реєстраційної картки заповнюються лише ті поля, які стосуються зміни відомостей про юридичну особу, що вносяться до Єдиного державного реєстру;- у разі відсутності у юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника (контролера) подаються відомості про його відсутність.
Необхідно врахувати, що за неподання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи встановлена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 5100 до 8500 грн. (ст. 166-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
А тому, не зволікайте з наданням відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера).
Адреси реєстраційних служб районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних управлінь юстиції знаходяться на сайті Державної реєстраційної служби за посиланням : http://drsu.gov.ua/show/6041

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях

peredplata