Гурт «ВВ» привезе у Чернівці нову програму «ВВ Електро»

18 листопада в рамках туру Україною до Чернівців з концертом приїде легендарний гурт «Воплі Відоплясова». Виступ відбудеться в нічному клубі «EGOIST-PALACE». Початок – о 21:00.

Цими осінніми днями музиканти гурту «ВВ» гастролюють країною із новою програмою «ВВ Електро». Загалом тур охоплює одинадцять міст: Херсон, Кіровоград, Черкаси, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Ужгород, Чернівці та Івано-Франківськ.

«Поєднання традицій і сучасних технологій – найцікавіше, що відбувається в людській цивілізації. Основа нашої програми – пісні «ВВ» та потужний електронний звук. Ми виконаємо улюблені хіти різних часів, з різних альбомів, у новому саунді», – розповідає фронтмен гурту Олег Скрипка.

За словами Олега Скрипки, нова програма – особливо драйвова та експресивна, оскільки народилася у процесі імпровізацій на репетиціях. Ініціатором цього музичного проекту став звукопродюсер «ВВ» – Олександр Желтенко, відомий як DJ Amarilyo. Музиканти зіграли кілька композицій і їхні музичні спроби вилилися в окремий музичний стиль – етно-електро, який «Воплі Відоплясова» уже успішно презентували на літній «Країні Мрій».

Організатор туру – компанія «Квартал Концерт».

Квитки на концерт «ВВ» у Чернівцях, в нічному клубі «EGOIST-PALACE», 18 листопада – на сайті karabas.com.

peredplata