Чернівецькі поліцейські відвідали дитячий садочок

Патрульні поліцейські Чернівців продовжують відвідувати навчальні заклади. Цього разу вони побували в дошкільному навчальному закладі №45 комбінованого типу. Прро це повідомляє Патрульна поліція Чернівців.

Чернівецькі поліцейські відвідали дитячий садочок

Патрульні мали нагоду поспілкуватись із дітками молодших, середніх та старших груп. Дітлахи проявили неабияку радість, побачивши охоронців порядку в стінах дитячого садка. Із великою зацікавленістю дошкільнята слухали розповіді поліціянтів про те, які обов’язки вони виконують, патрулюючи вулицями міста.

Також увага дітей була прикутою до екіпірування, яке їм демонстрували патрульні. Основною ж темою для спілкування патрульних з дітьми була бесіда «Сам удома».

Патрульні розповіли малечі, як поводитись, коли вони залишаються самі вдома, роз’яснили, чому не можна спілкуватись із незнайомими людьми та вказали на предмети, які можуть становити небезпеку для життя. Дітки проявили неабияку уважність та активність, ставлячи поліціянтам чимало запитань.

Наприкінці відвідин дітлахи отримали на згадку про зустріч із патрульними повчальні книжечки «1000 та 1 поворот» та мали змогу оглянути поліцейський автомобіль, що викликало у них багато позитивних емоцій. Також були зроблені пам’ятні фото про зустріч дошкільнят із патрульними поліцейськими.