На Буковині Партія регіонів втратила довіру людей

На Буковині Партія регіонів втратила довіру людейЩороку у цей час кафедра політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича проводить дослідження соціально-політичної ситуації у Чернівецькій області.

Можна порівняти настрої людей, їхні оцінки діяльності місцевої влади, ставлення до процесів, які відбуваються у державі.

Як засвідчують відповіді опитаних людей, напруження у суспільстві навіть напередодні жаркого літа і відпочинку зростає. Зокрема, показник погіршення матеріального становища. Найбільш важливими подіями вони вважають: зростання цін на все. І погіршення матеріального стану за останніх 10 місяців майже у 50% населення області. Буковинців найбільше турбує падіння рівня життя, відсутність соціальної турботи держави про громадян, корупція. У порівнянні з минулим роком відчутний ріст цих показників. Також люди вважають, що зросла корупція у ДАІ, міліції. А знизилась у вузах та медичних установах.

Майже половина населення області вважає, що соціально-політична напруга у нас зростає.

Цікавим є той факт, що незважаючи на вигнання Федорука з міської ради, чернівчани готові його знову обрати. І тут розвіяний міф про виборців-пенсіонерів: 12% студентів висловили бажання знову голосувати за Миколу Трохимовича.

Якби вибори були тепер, то найбільше в області набирає БЮТ і «Фронт змін». Партія регіонів має всього 11% і рейтинг її падає безупинно. Якщо порівняти соціальні показники з реальними результатами виборів до місцевих рад, прослідковується дивна річ: за Партію регіонів хочуть голосувати трохи більше 11%, а минулої осені за неї «порахували» 22,9 відсотка. За БЮТ хочуть 20,4%, а було всього 16,1%. Де поділися голоси? Ну і закономірний результат у «Нашої України». Тобто повна відсутність результату. Звідки тоді у НУ депутати в обласній раді?

Довіру буковинців заслужили тільки А. Яценюк, М. Федорук, М. Папієв. Також люди ще пам’ятають Івана Шилепницького та Івана Попеску.
І приємною несподіванкою стало прізвище Івана Мунтяна, в.о. голови обласної «Батьківщина». Він входить у п’ятірку тих, кому люди довіряють.

А голову обласної ради люди не знали, не знають, і не хочуть знати. Бо його нема.

Правлячій партії в області варто добре задуматися над поведінкою її керівників і членів: рейтинг її зовсім малий. Вони керують нами без вотуму довіри. Так довго тривати не може.
Петро Кобевко

Клацніть для збільшення

На Буковині Партія регіонів втратила довіру людей
На Буковині Партія регіонів втратила довіру людей
На Буковині Партія регіонів втратила довіру людей

peredplata