Миколаївський мажор-садист розповів на камеру, як знущались над дівчиною

Миколаївський мажор-садист розповів на камеру, як знущались над дівчиноюМолодий чоловік спокійним, рівним голосом розповідає: \”випили … купили ще горілки і презервативів… пішли додому, запропонували статевий акт\”.

В Інтернеті з\’явився відеозапис, на якому один з трійці миколаївських садистів-гвалтівників, розповідає про вчинений злочин.

На ролику молодий чоловік спокійним, рівним голосом розповідає: \”… випили … купили ще горілки і презервативів … пішли додому, запропонували статевий акт… зайнялися сексом, вона не відмовлялась\”.

Потів дівчина нібито почала погрожувати, що подасть заяву до міліції. Ії зґвалтували. \”Почав душити … завернули тіло в простирадло…\”, – продовжив розповідь чоловік.

Потім, коли вирішили, що дівчина мертва, хазяїн квартири попросив забрати тіло, а то \”скоро повинні батьки повернутися\”. Тіло винесли, а підпалювати його зловмисник \”не хотів – мети такої не було, так вийшло\”.

Після злочину вони біля кіоску з шаурмою ще \”випили чаю, пива, покурили і розійшлися\”.

На питання міліціонера, чи є в нього сім\’я, чоловік відповів: \”Відчуваю, що вже немає\”.

Нагадаємо, вчора ввечері повідомлялося, що у постраждалої від дій нелюдів Оксани Макар вже відмовила печінка та майже не працюють нирки. Лікарі намагаються врятувати дівчині гомілки обох ніг. Як повідомлялося раніше, потерпілій вже ампутували руку.

За рішенням суду, всі троє підозрюваних у злочині взяті під варту з утриманням у слідчому ізоляторі.

Джерело

Новини Партнерів