Двох чернівчан засуджено за спробу дати хабара патрульним

Чернівецька місцева прокуратура підтримала обвинувачення у кримінальних провадженнях відносно двох мешканців Чернівців за фактами вчинення ними кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди службовій особі) – інформує Чернівецька місцева прокуратура.

Так, наприкінці вересня поточного року,  39-річний водій транспортного засобу марки «CitroenAX» намагався надати патрульним 100 доларів США та 500 гривень неправомірної вигоди за непритягнення його до адміністративної відповідальності за ст.130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння).

Також, у жовтні цього року, шляхом надання патрульним неправомірної вигоди у сумі 200 доларів США та 100 Євро, намагався уникнути адміністративної відповідальності 28-річний мешканець Чернівців, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Суд призначив правопорушникам покарання у виді штрафу у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян що становить 8500 грн., кожному.