EX.UA закрив доступ до пародії на Януковича, щоб не розпалювали суперечки

EX.UA закрив доступ до пародії на Януковича, щоб не розпалювали суперечки

Файлообмінний ресурс EX.UA 1 січня закрив публічний доступ до пародії на новорічне привітання президента Віктора Януковича. Про це у своєму ЖЖ повідомив vseokey777. У поясненні ресурсу говорилося:

\”До Вашого об\’єкта закрито публічний доступ. Причина: \”Загальними правилами розміщення інформації\”, п. 2.3.6, заборонено розміщувати об\’єкти, які містять будь-які прямі й/чи непрямі висловлювання, що ображають державу України й/або її суверенітет, її уряд і державні символи. Будь ласка, не публікуйте подібні об’єкти в публічних розділах\”.

Представник EX.UA Юрис Пісковий сказав, що пародійний ролик на новорічне привітання Януковича був обмежений для публічного доступу з ініціативи самого порталу.

\”Такі ролики викликають неоднозначну реакцію наших користувачів. Обговорення виливаються в гостру полеміку й тисячі коментарів. Однак, для нас розпалення політичних суперечок неприйнятне. Ми не хочемо перетворювати розважальний ресурс на майданчик для агітації, пропаганди чи дискусій на політичні теми\”, – цитує його Ain.ua.

Пісковий також зазначив, що будь-який користувач, який розміщує ролики на політичні теми, може робити це в групі за інтересами.

\”Ми дотримуємося таких принципів не тільки щодо політики, але й щодо релігії, а також матеріалів, заборонених комісією із суспільної моралі\”, – сказав представник файлообмінника.

Зараз пародія на новорічне привітання Януковича розміщена на YouTube.

Джерело

peredplata